Vážení zákazníci,


s ohledem na vážnou situaci způsobenou novým koronavirem zavádíme změny v osobním odběru materiálu.

Výdej materiálu je možný po předchozí telefonické nebo emailové domluvě.
V zájmu vašeho zdraví bude předání zboží nově probíhat venku z nakládací rampy u skladu.

Při příchodu prosím zvoňte a vyčkejte na příchod obsluhy.


Děkujeme za pochopení.


Tým TRIBON

X

Plastové trubky a potrubí

Jsme oficiálním dodavatelem plastových potrubních systémů GEORG FISCHER +GF+.

Více najdete na GeorgeFischer.cz.

 


Proč si vybrat plastové trubky od nás?

Díky dlouholeté přímé spolupráci s výrobcem GEORG FISCHER +GF+ pro vás dokážeme zajistit libovolné PVC trubky za velmi výhodné ceny. Jsme připraveni stát se vaším stálým dodavatelem plastového potrubí. Umíme řešit i velkoobjemové poptávky plastového potrubí. Vyhovíme všem požadavkům bez rozdílu.

 1. rychlost dodání plastových trubek: díky výrobní kapacitě dokážeme plastové potrubí a PVC trubky zajistit obratem. Máme široké skladové zásoby.
 2. kvalita plastových trubek: garantovaný a certifikovaný materiál
 3. rozsáhlý sortiment plastových trubek: k dispozici standardní i speciální typy plastových produktů v opravdu široké nabídce

K čemu se používají plastové trubky

Plastové trubky mají široké možnosti využití. Známé jsou například plastové trubky na vodu, plastové trubky na topení nebo plastové roury pro odvod odpadních vod atd.

Dodáme vám tyto kvalitní produkty:

 • PVC trubky na vodu - pro rozvod studené a teplé vody, 
 • plastové trubky pro rozvod chemikálií,
 • plastové trubice pro tvorbu zavlažování,
 • plastové potrubí pro realizaci ústředního topení,
 • plastové hadicové systémy pro použití v podlahovém topení,
 • zdavotně certifikované PVC trubky pro použití v potravinářství.

Naše nabídka PVC trubek tedy zahrnuje nejenom plastové trubky na vodu, kanalizaci a topení, ale také speciální, izolované nebo vícevrstvé trubky, které najdou využití v náročnějších podmínkách. Více o sortimentu kvalitních švýcarských plastových trubek GEORG FISCHER najdete na stránkách výrobce.

Svařování plastových trubek

Při výběru plastových trubek a plastových rour je třeba dbát také na to, jakým způsobem lze vybrané plastové trubky spojovat. Plastové trubky TRIBON a GEORG FISCHER lze podle typu lepit, svařovat nebo šroubovat s pomocí závitů. Pro svařování plastových trubek je naše nabídka ideální. 

Materiál plastových trubek a plastových rour

Plastové trubky na vodu, plastové trubky na topení i další typy plastových trubek a rour, které nabízíme, se vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů.

K těm nejpoužívanějším patří:

 • Plastová trubka z polyetylenu a polypropylenu – polyetylen (PE) a polypropylen jsou odolné plasty, které nekorodují a bez problému odolají chemikáliím. Plastové trubky z těchto materiálů TRIBON vás nezklamou.
 • Plastová trubka z PVC a PVC-U – PVC (PVC-U): většina z nás zná také pod názvem polyvinylchlorid. PVC trubky GEORG FISCHER jsou taktéž velmi odolné, mají dlouhou životnost a kromě použití coby plastové trubky na vodu nebo na topení se používají také v potravinářství a v řadě dalších odvětvích.

Cena a prodej plastových trubek

Cena plastových trubek a plastových rour se odvíjí od použitého materiálu, rozměru i objednaného množství. Pokud vás naše nabídka plastových trubek na topení, plastových trubek na vodu a plastových trubek či rour k dalším účelům zaujala, neváhejte nás kontaktovat s pomocí tlačítka Nezávazná poptávka. Rádi s vám probereme všechny možnosti nebo vám poradíme s výběrem.

Společnost TRIBON s.r.o. dodává plastové trubky a tvarovky pro vnitřní rozvody studené pitné vody, teplé užitkové vody nebo ústředního či podlahového vytápění. Pro venkovní rozvody dodáváme plastové trubky a rozvody, které jsou určeny pro uložení v zemi a mohou být použity např. pro závlahové systémy, systémy sacích potrubí nebo pro klasická či tepelná čerpadla.

Jaké plastové trubky, potrubí dodáváme? 

Dodáváme zdravotně nezávadné, chemicky i mechanicky odolné plastové trubky vysoké jakosti z mnoha specifických materiálů a vnitřních průměrů:

 • plastové trubky PE, PP,
 • trubky z technických plastů,
 • trubky ze špičkových plastů,
 • plastové trubky PVC, PVC-U,
 • polyetylenové plastové trubky,
 • polypropylenové plastové trubky,
 • plastové trubky PTFE lisované a extrudované apod.
Plastové trubky
Plastové trubky nejvyšší kvality vám dodá společnost TRIBON.

 

Využijte našich rozsáhlých dodavatelských možností v oblasti plastových trubek a prodeje plastů obecně. Nabízíme odborné poradenství s výběrem materiálu pro konkrétní aplikace, rádi vám pomůžeme!


Alternativní výrazy používané k dohledání našich produktů: novodurové trubky, plastové trubky na vodu, plastové potrubí, PVC trubky na vodu, vodovodní trubky plast. Dále také: plastové roury, plastové potrubí na vodu, plastové odpadní trubky, trubky PVC, plastová roura.

KONTAKTUJTE NÁS