Vážení zákazníci,


s ohledem na vážnou situaci způsobenou novým koronavirem zavádíme změny v osobním odběru materiálu.

Výdej materiálu je možný po předchozí telefonické nebo emailové domluvě.
V zájmu vašeho zdraví bude předání zboží nově probíhat venku z nakládací rampy u skladu.

Při příchodu prosím zvoňte a vyčkejte na příchod obsluhy.


Děkujeme za pochopení.


Tým TRIBON

X

Plastové desky a polotovary

Plastové desky jsou vyrobeny z běžných, technických i špičkových plastů a jsou velmi užitečným základem pro mnoho odvětví. Využití nacházejí tyto plastové desky především v průmyslové výrobě, strojírenství, chemickém průmyslu, zemědělství a stavebnictví a dalších, např. plastové desky na bazény, pro výrobu nádrží, vzduchotechnických prvků. Umělohmotné desky se uplatňují jako polotovary pro další výrobu. V našem sortimentu najdete širokou škálu plastových desek různých materiálů, velikostí, barev a tvarů.

Jaké plastové desky nabízíme

Umělohmotné plastové desky se vyrábí z různých plastových materiálů (PVC, PE, PP,...). V našem sortimentu si vyberete plastové desky z běžných, technických i špičkových plastů. Pro různé účely se hodí různé typy plastů. S výběrem vhodného materiálu, vám velice rádi poradíme. 

Pojďte se podívat, jaké plastové desky, najdete v naší nabídce:

  • Plastové desky – vyrobené z běžných, technických i špičkových plastů,
  • plastová deska do prostředí se zvýšeným nebezpečím výbuchu,
  • vytlačované plastové desky – pro svařování nádrží, zásobníků, kontejnerů apod.,
  • polypropylenové a polyetylenové desky – pro plastové nádoby, nádrže a bazény, plastové odlučovače, vzduchotechniku, potravinářský průmysl, čistírny odpadních vod, skleníky apod.

Využití plastových (umělohmotných) desek

Využití plastových desek je opravdu široké, najdete je napříč různými odvětvími. Používají se v oblasti zemědělství, stavebnictví, zdravotnictví, strojírenství, chemickém průmyslu až po úpravy domu a kutilských inovací. Plastové desky také často nachází uplatnění jako polotovary pro další výrobu.

Plastová deska se hodí do stavebnictví i na bazény

Ve stavebnictví slouží umělohmotné desky (polyetylenové desky nebo polypropylenové desky) například jako ochrana podlahových krytin při rekonstrukcích objektů, pro výstavbu plastových plotů, palubek, protihlukových bariér či různých typů stavebních konstrukcí a zastřešení. Ve strojírenství se jedná o vodící lišty, přepážky apod. Potkáte je i na hřištích a sportovištích. Běžně se plastové desky používají také na výrobu bazénů. Zkrátka jejich využití je různorodé. 

Výhodou plastových desek je velice rychlá a jednoduchá montáž, snadné opracování a nízká cena. A také nesmíme opomenout vynikající vlastnosti materiálu – např. chemická a tepelná odolnost.

Polypropylenové desky (PP desky)

Pro výrobu plastových desek se využívá mnoho různých umělohmotných materiálů. Mezi jedny z nejčastěji používaných patří polypropylenové desky, neboli PP desky (polypropylen)

Polypropylen vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolností. Desky z polypropylenu díky tomu nacházejí široké uplatnění při výrobě plastových nádrží na dešťovou vodu, jímek, septiků nebo vodoměrných šachet.

Vzhledem ke svým vynikajícím vlastnostem mají polypropylenový desky mnoho dalších využití. Hodí se například na výrobu speciálních nádrží určených k průmyslovému použití nebo třeba k pokrytí podlah při stavbeních pracích. Jsou ideálním materiálem pro svařování

Polypropylenové desky se dají snadno opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením a spojovat svářením. Dodáváme PP desky v různých rozměrech nebo je uzpůsobíme na míru vašim požadavkům.

Prodej plastových desek od Technické plasty Tribon

V našem sortimentu najdete plastové desky za příznivou cenu v prvotřídní kvalitě. Vyberte si ze široké nabídky plastových desek, s použitím vhodného materiálu vám určitě pomůžeme. 

Na materiálu záleží. Dodáváme plastové desky v mnoha rozměrech, tloušťkách a druzích materiálu. Výběr správného plastu by měl odpovídat účelu použití a jeho vlastnostem. Víme, že někdy není jednoduché se v široké nabídce plastových materiálů a možností zorientovat. Proto se na nás nebojte obrátit s dotazy. Jsme odborníci na to, co děláme a rádi vám kvalifikovaně poradíme

Nabídku plastových desek na míru s radostí přizpůsobíme vašim požadavkům. Chcete doladit materiál, barvu, rozměr či máte specifičtější požadavek – např. plastové trubky? Bez problému. Stačí, když se nám ozvete a my už vše společně doladíme k vaší spokojenosti.

Plastové desky a polotovary
Plastové desky najdou uplatnění v mnoha oblastech nebo jako polotovary pro další výrobu.

Tematická specifikace stránky: plastové desky, plastové desky na míru, umělohmotné desky, polyetylenové desky, plastové tabule, desky plastové, polypropylenové desky.

KONTAKTUJTE NÁS