Prodej plastů

Specializujeme se na distribuci plastů a plastových polotovarů. Pokud potřebujete kvalitní plastové materiály a polotovary za výhodné ceny, pak se na nás obraťte. V rámci prodeje plastů nabízíme jak technické plasty, tak i tzv. špičkové plasty a běžné plasty. Dodáváme široký sortiment plastových materiálů a polotovarů: ertalon, nylatron, PA, PC, ketron, PPSU, PEI, PSU, PVDF, PTFE, PVC-U, polyetylen aj. V naší nabídce naleznete plastové desky, plastové lišty, plastové tyče, plastové trubky, plastové hranoly. Kromě prodeje plastů nabízíme také výrobu plastových obrobků dle vaší dokumentace na CNC strojích.

Potřebujete kvalitní technické plasty, neboplastové polotovary – kontaktujte nás!


Prodej plastů - ROZCESTNÍK


Materiály plastových polotovarů

 

Výroba obrobků

 

Prospekty

 

Technická podpora

Výroba plastových obrobků

Z plastových polotovarů pro vás na našich CNC strojích vyrobíme plastové obrobky dle vámi dodané dokumentace. Pokud potřebujete zadat výrobu plastových obrobků, pak se na nás kdykoliv obraťte. Oceníte nejen kvalitu a cenu našich produktů, ale především rychlost dodávky. V případě větších zakázek na výrobu obrobků je možné dojednat zvýhodněné ceny.

Plastové lišty

V naší nabídce najdete také plastové lišty pro další zpracování v rámci vaší výroby. Zakázková výroba plastových lišt dle vašeho požadavku je zadávána na základě vzájemné konzultace. Pokud potřebujete plastové lišty různých tvarů či velikostí, pak se s námi spojte – dojednáme konkrétní specifikaci výroby plastových lišt a termín dodání.

 

KONTAKTUJTE NÁS