Prodej plastů

Jsme prodejce plastů a specializujeme se i na plastové polotovary. Zajišťujeme tedy výrobu i prodej plastových polotovarů. Pokud potřebujete kvalitní plastové materiály, technické plasty a polotovary za výhodné ceny, pak se na nás obraťte. V rámci prodeje materiálu od osvědčeného výrobce plastů nabízíme jak technické plasty, tak i tzv. špičkové plasty a běžné plasty. Dodáváme široký sortiment plastových materiálů a polotovarů: ertalon, nylatron, PA, PC, ketron, PPSU, PEI, PSU, PVDF, PTFE, PVC-U, polyetylen aj. V naší nabídce naleznete plastové desky, plastové lišty, plastové tyče, plastové trubky, plastové hranoly. Kromě prodeje plastů nabízíme také výrobu plastových obrobků dle vaší dokumentace na CNC strojích.

Potřebujete kvalitní technické plasty, nebo plastové polotovary – kontaktujte nás!


Prodej plastů - ROZCESTNÍK


Materiály plastových polotovarů

 

Výroba obrobků

 

Prospekty

 

Technická podpora


Prodej plastů Brno
Dlouhá léta zajišťujeme prodej plastů pro Brno i celou ČR.


Výroba plastových obrobků

Z plastových polotovarů pro vás na našich CNC strojích vyrobíme plastové obrobky dle vámi dodané dokumentace. Pokud potřebujete zadat výrobu plastových obrobků, pak se na nás kdykoliv obraťte. Oceníte nejen kvalitu a cenu našich produktů, ale především rychlost dodávky. V případě větších zakázek na výrobu obrobků je možné dojednat zvýhodněné ceny.


Plastové lišty

V naší nabídce najdete také plastové lišty pro další zpracování v rámci vaší výroby. Zakázková výroba plastových lišt dle vašeho požadavku je zadávána na základě vzájemné konzultace. Pokud potřebujete plastové lišty různých tvarů či velikostí, pak se s námi spojte – dojednáme konkrétní specifikaci výroby plastových lišt a termín dodání.

 

KONTAKTUJTE NÁS